Bērnu svētki 2009

bernu-svetki-2009

2009. gada 30. maijs pienāca silts un saulains. Ideāli piemērots, lai nesēdētu mājās, bet gan, atsaucoties uz Sergeja aicinājumu, doties palīdzēt organizēt „Bērnu svētkus”. Vis grupa (kopumā 11 cilvēki) satikās pie Latvijas Universitātes galvenās ēkas un ar 24. autobusu devās uz pasākuma norises vietu- Vecmīlgrāvi, Ziemeļblāzmas parku.

Pasākums sākās 11: 00, taču pirms tam vajadzēja sagatavot visas aktivitātes: uzbūvēt vārtus futbolam, atrast maisus maisu lēkšanas stafetei u.tml. Tāpēc tur jau bijām krietnu brīdi iepriekš. Paspējām arī paši savas aktivitātes izmēģināt.

Tad, kad tika dots lielais „STARTS” „Bērnu svētkiem 2009”, ieradās tiešām daudz mazo aktīvistu. Lai tiktu pie balvām un saldumiem, viņiem vajadzēja veikt 6 aktivitātes:

  • maisu lēkšanas sacensības
  • „mīnu lauku”
  • virves vilkšanu
  • futbolu
  • skriešanās stafeti
  • glāzīšu piramīdu

Bērni, kuri bija dažāda vecuma (pavisam mazi līdz pat tīņiem) drosmīgi izpildīja paredzētās aktivitātes. Tas nekas, ja kādam misējās vai viņa komanda zaudēja- viņi tik un tā, ar augsi paceltu galvu, devās tālāk. Ļoti iepriecinošs fakts bija arī tas, ka uz pasākumu ieradās ne tikai mazie, bet gan varēja manīt arī ģimenes (mammas, tētus un pat vecāsmātes).

Šādi mazi cilvēciņi, kuri ir ar neizsīkstošu aktivitāti, neviltotu azartu piedalās un cenšas, tiešam liek domāt, ka pasaulē jau nav nemaz tik slikti.

Es aicinātu arī visus pārējos piedalīties tamlīdzīgos pasākumos, jo „Bērnu svētki 2009” bija prieks ne tikai mazajiem, bet arī lielajiem dalībniekiem.

Jo katrā no mums ir daļiņa no bērnības…

Ilze Strigune