Iepazīsti LU 2015

iepazisti-lu2015

Biedr, Tev šeit ir jābūt!

Šogad norisināsies „Esi aktīvs – iesaisties!” izstāde, kurā LUAVIV piedalījās pagājušajā gadā. Tā notiks 1.septembrī no plkst. 13.00 – 15.30 LU Mazajā Aulā.

Latvijas Universitātes (LU) Studentu serviss aicina pirmo kursu studentus apmeklēt „Iepazīsti LU!” pasākumu. Informatīvās lekcijas sāksies 1. septembrī ar ievadlekciju maģistrantūras studentiem un turpināsies no 6. līdz 8. septembrim ar ievadlekcijām pamatstudiju pirmā kursa studentiem. Lekcijas „Iepazīsti LU!” norisināsies Raiņa bulvārī 19.

Dažādās lekcijās un īpašā izstādē studenti varēs iepazīties ar studiju procesa kārtību un organizāciju augstskolā, iegūt noderīgu informāciju par mācīšanās prasmēm, iekļaušanos studiju vidē, kā arī uzzināt vairāk par karjeras plānošanas jautājumiem. Šo pasākumu mērķis ir palīdzēt studentiem ātrāk un veiksmīgāk adaptēties studijām, kā arī mērķtiecīgāk un efektīvāk plānot savas nākotnes gaitas.

Par iespējām iesaistīties dažādās ārpusstudiju aktivitātēs informēs LU kultūras, mākslas un izglītības jaunrades biedrības „Juventus”, Sporta servisa centra, Debašu kluba, LU Atturības un veselības izglītības veicināšanas biedrības, Radio NABA un LU Studentu padomes pārstāvji. Par stipendiju konkursiem informēs LU Fonda pārstāvji, savukārt par iespēju studentiem papildināt savas valodu zināšanas stāstīs LU Valodu centrs.

Informatīvajos pasākumos piedalīsies arī LU Studentu servisa brīvprātīgie studenti, kas dalīsies ar savu neseno pieredzi, uzsākot mācības augstskolā.

Ar pasākuma programmu var iepazīties šeit