Kā LUAVIVieši tapa saliedēti…

– Vai kāds zina, kur ir Skaistkalne? Varbūt kāds zina, kur ir viesu nams “Upescelmiņi”? Nē? Tātad, laiks noskaidrot, kas tā par vietu un kādēļ tā ir tik svarīga LUAVIVam!

No 2007. gada 9. līdz 11. februārim Bauskas rajona Skaistkalnes pagasta viesu namā “Upescelmiņi” notika pirmais LUAVIV biedru saliedēšanas seminārs ar plānošanas elementiem. Visi interesenti izbrauca no Rīgas piektdienas vakarā un Rīgā atgriezās svētdienas rītā.
Desmit studenti bija kopā divas dienas un naktis, lai pārrunātu biedrības problēmas, veicamos pasākumus un pieejamos resursus.

Kā dzirdēts no atsauksmēm, dalībniekiem šis pasākums paliks atmiņā – cerams, ka galvenokārt kā pamats turpmākai kopīgo ideju realizēšanai. Turklāt, ir arī ar ko – kopīgi strādājuši, iepazinuši viens otru, izvārtījušies sniegā un gājuši kārtīgā lauku pirtī.
Ja pēc pikošanās Skaistkalnes sniegotajos laukos visi atgriezās ar sārtām un smaidīgām sejām, tad karstā pirts vakarpusē visus darīja mierīgus un lēnus.
Izrādās, ka visu iepriekš minēto aktivitāšu savienojums ir radījis konkrētu, saprotamu un galvenais, pašiem interesantu pasākumu plānu, kas arī tiks realizēts kopīgiem spēkiem!
Izskanēja arī jaunas idejas par biedrības struktūru, biedru piesaistes shēmu un, pats galvenais, tika apzināti vājie punkti, ar kuriem ir jātiek galā sadarbojoties vienam ar otru un kopīgi meklējot risinājumus, kā tas tika darīts saliedēšanās seminārā ar plānošanas elementiem “Upescelmiņos”!
Biedrības priekšsēdētājs Sergejs Andrejevs teic, ka: “Mērķis, kuru es pats izvirzīju šim semināram, tika sasniegts!”
Kāds tad ir bijis Sergeja mērķis šim semināram, to viņš neatklāj, sakot, ka semināru būtu labi turpināt kā tradīciju arī nākamgad!

Svetlana Lobanova, LUAVIV