Kurp doties?

Šajā nedēļā divi LUAVIV organizācijas biedri – Edīte Šņepste un Jānis Supe – pārstāvēja Latvijas Universitāti TV raidījumā „Kurp dodies?”.

Raidījuma mērķis ir ļaut augstskolu studentiem vienu dienu izmēģināt, kā ir darboties savā izvēlētājā specialitātē. Tiek izveidotas dalībnieku komandas no divām augstskolām, un šīm komandām raidījuma gaitā ir jāsacenšas par uzvaru. Šonedēļ tika filmēts raidījums par klientu apkalpošanas speciālista profesiju. Gan Edīte, gan Jānis LU studē vadības zinības, kas ir ļoti plaša profila studiju programma, tādēļ tieši viņi tika izvēlēti dalībai raidījumā. Pretinieku komanda bija no Rīgas tehniskās universitātes.

Uzdevums nebija sarežģīts – viena diena jāpavada „Lattelecom” klientu apkalpošanas centrā tirdzniecības centrā „Spice”, demonstrējot klientiem digitālās televīzijas pieslēgšanas metodiku. Edīte un Jānis atzīst, ka uzdevums bijis interesants un nebūt ne sarežģīts, grūtāk bijis iejusties filmēšanas atmosfērā. Jaunieši īpaši priecājas par iespēju redzēt raidījuma veidošanas „virtuves” pusi – kā tas viss izskatās patiesībā, no televizora otras puses.

Par dalību raidījumā jaunieši saņēma vērtīgas balvas, rekomendācijas vēstules un arī darba piedāvājumus firmā „Lattelecom”. Taču kāds bija spēles rezultāts? Lai to uzzinātu, skatieties raidījumu „Kurp dodies?” šo svētdien, 1.jūnijā, plkst.15.00 Latvijas Televīzijā. Atkārtojums piektdien, 6.jūnijā, plkst.12.15. Sīkāku informāciju un raidījuma ierakstu no nākamās nedēļas varēs aplūkot arī internetā – www.kurpdodies.lv.