LUAVIV smejas, LUAVIV izsmej!

Vai atpazināt slavenā dāņu karikatūrista Bidstrupa (Herluf Bidstrup) grāmatas nosaukumu? Izrādās, ka arī manā paspārnē esošie biedri ir dzimuši jokotāji. Kā saka, galvenais, lai pašiem jautri un citi apmierināti!
Kā tad tas viss aizsākās? Vienā saulainā, jaukā dienā, vienai saulaini jaukai un aktīvai biedrības biedrei Agnesei, ienāca prātā doma kārtīgi izsmieties. Tā kā viņa ir jauka, tad bez smiešanas iespējas neatstāja savus biedrības draugus un jau uzreiz pēc tam devās izklāstīt savu ideju, proti, apvienot visus zīmēt gribošos, idejas sniedzošos biedrus, lai kopā radītu šedevrus, kas nākotnē varētu pretendēt uz Bidstrupa slavu. Komiksu grupiņas biedri (varētu viņus nodēvēt par komikseriem) netaupīja ne laiku, ne spēkus, lai savās darbnīcās pamazām radītu to, ko pasaulei būs lemts ieraudzīt tieši tagad. Tad nu ir pienācis tas brīdis, kad Luaviv biedru veidotie komiksi ieraudzījuši dienas gaismu un liek ne tikai smieties vai pasmaidīt, bet arī aizdomāties.
Ieskaties arī Tu, lasītāj, un novērtē, jo, tikai šobrīd un tikai šeit, Tev ir radusies lieliska iespēja aplūkot jaunākos komiksus no pašām Luaviv komiksu darbnīcas dzīlēm.
Lai pārdomu un smieklu pilna Jums šī atlikusī diena!
Ar platu smaidu,
Luaviv! 🙂

P.S. Komiksu grupiņa savu darbu nav pārtraukusi un turpinās to arī turpmāk, tādēļ, aktīvi sekojiet jaunumiem! 😉

Elzas_kari pavasaris copy