Mūsu lielais paldies

JSPA

Šogad esam piedalījušās daudzos JSPA (Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras) projektos.
Gada sākumā apguvām teorētiskās projektu rakstīšanas un vadīšanas gudrības seminārā, kas notika senajā Rāmavas muižā.
Vasarā kopā ar studentiem no dažādām Latvijas augstskolām iesaistījāmies LUAVIV (Latvijas Universitātes Atturības un veselības izglītības veicināšanas biedrības) projekta „Laukiem Jauniem Būt!” aktivitātēs. Dzīvojām Dagdas arodvidusskolā un vienas jūlija nedēļas laikā iepazinām šo jauko, sakopto Latgales pilsētu un tās sirsnīgos iedzīvotājus.
Augusta beigās devāmies uz LOESJE tekstu (radošu oriģināltekstu) rakstīšanas semināru Smiltenē, kur mūs laipni uzņēma kempingā „Kalbakas.”
Septembra sākumā jauniešu mēneša ietvaros notika interesanti pasākumi Rīgā Vērmanes dārzā. Pārstāvējām LUAVIV prezentācijas telti pasākumā „Zem viena jumta!”, bet mēneša noslēguma pasākumā „Apceļo un Atgriezies!”, ko organizēja EURO>26, mēs bijām līdzorganizatores.
Pēc šīs pamatīgi apgūtās pieredzes 25. oktobrī mēs arī pašas uzņēmāmies iniciatīvu un ar LUAVIV atbalstu noorganizējām semināru par komandas saliedēšanas uzdevumiem nelielai studentu grupiņai tepat pie mums – Suntažos.
Mums ir patiess prieks, ka izdevās atrast semināram tik ļoti mājīgu un omulīgu vietu, ka nākamais seminārs, kas notiks Rīgā, diez vai sirsnīguma ziņā spēs līdzināties mūsu semināram Suntažos.
Lielu lielais paldies „Ziedoņu” mājas saimniekiem Skaidrītei un Aivaram!

Lāsma Miķelsone, Renāte Trasūne,
Suntažu vidusskolas 12. klase