Notiks semināri par veselīgu dzīvesveidu un atkarību profilaksi

Latvija Universitātes Atturības un veselības izglītības veicināšanas biedrība organizē trīs semināru ciklu „Veselīgs dzīvesveids un atkarību profilakse” studentiem un citiem interesentiem. Pirmā nodarbība notiks ceturtdien, 3.martā, plkst.18:15, LU Galvenajā ēkā Raiņa bulvārī 19, 205. auditorijā.

Semināru ciklā ir iekļauti trīs semināri – par alkoholu, smēķēšanu un par atkarībām. Seminārus vadīs jaunie mediķi un pieredzējuši speciālisti no Latvijas Universitātes. Nodarbību laikā varēs uzzināt daudz jauna un interesanta par veselīgu dzīvesveidu, atkarībām un jaunumiem atkarību profilakses jomā. Seminārus apmeklēt aicināti visi studenti, kā arī citi interesenti. Īpaši ieteicamas nodarbības ir medicīnas studentiem. Nodarbības ir bezmaksas, iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama. Semināru cikla beigās klausītājiem tiks izsniegti sertifikāti.

Semināri notiks trīs ceturtdienas pēc kārtas – 3.martā, 10.martā un 17.martā no plkst.18:15-19:45 LU Galvenajā ēkā Raiņa bulvārī 19, 205.auditorijā. Pirmo semināru par alkoholu vadīs Jevgēnija Aprinceva no LU Medicīnas fakultātes.