Plānošanas seminārs Kalna Plūčos

pluci
Lai saprastu, kurp tālāk doties, ir derīgi uz mirkli apstāties un palūkoties uz visu no malas. Tāpēc seši biedrības rosīgie – Daila, Rota, Jānis, Edvarts, Gatis un Sergejs –19.aprīli pavadīja pašu rīkotā seminārā ar mērķi izplānot turpmākās biedrības norises. Šis bija jau ceturtais plānošanas seminārs, un šoreiz tas notika “Kalna Plūčos” – ciemos pie Dailas un Edvarta, gluži netālu no Cēsīm…

Ko mēs sagaidām no biedrības? Ko esam gatavi tai veltīt? Kādas aktivitātes mēs varētu rīkot? Šos jautājumus mums jau no paša rīta uzdeva semināra vadītāja Iveta. Taču, pirms ķerties pie atbildēm, vispirms nācās radīt saliedētu un motivētu komandu. Te nāca talkā dažnedažādi pārbaudījumi un atjautīgas spēles. To gaitā mēs viens par otru daudz kā jauna uzzinājām un apjautām, ka kopā spējam panākt teju visu, ko esam iecerējuši. Tā teikt, bijām uz viļņa! Jā, un nu bija īstais brīdis ķerties pie lietas.

Biedrībai ir gana daudz labumu – telpas, līdzekļi, pieredze, atpazīstamība, mērķis un, pats galvenais, arī aktīvi biedri. Trūkums gan ir tikai viens – biedru, un jo sevišķi aktīvo biedru, varētu būt vairāk. Kā zāles minētajam trūkumam mēs izvēlējāmies interesantas aktivitātes – mums pašiem, studentiem un vecāko klašu skolēniem. Nu, piemēram, tas varētu būt gan fotokonkurss, velobrauciens vai futbola mačs, gan projekts, mācības vai akcija ar sabiedrībā atpazīstamiem skaidrībniekiem.

Šobrīd biedrībā rit darbs pie projekta “Laukiem jauniem būt!”, ko var uzskatīt par iepriekšējā plānošanas semināra lolojumu. Pēc šī projekta noteikti nāks kārta arī “Kalna Plūčos” tapušo ieceru īstenošanai.

G. Bārdiņš