Plaukstas lieluma pavasaris!

Jā, tieši tā! Jūs pareizi sadzirdējāt! Lai ieaicinātu savā sirdī pavasari, nav vajadzīgs nemaz tik daudz, vajag tikai to saķert plaukstās. Jo saulaināku, gaišāku un patīkamāku pavasari vēlies, jo vairāk plaukstu nepieciešams. Tādēļ Luaviv, 24. martā, plkst. 18:00, aicināja uz kopīgu pavasara ķeršanu gan tuvus, gan tālus, gan profesionāļus, gan pavisam nepieredzējušus pavasara ķērājus. Galvenais, lai vēlme piedalīties būtu lielāka par visu pārējo, un tās aktīvisitiem patiešām netrūka.
Apbruņojušies ar pamatīgu smaida devu un spēļu arsenālu, spītējot vēsajam pavasara vējam, gandrīz visi pavasara ķērāji devās uz Ziedoņdārzu, lai tur, ar skaļu smieklu, spēļu un bildēšanās palīdzību, atsaldētu aizsalušo strūklaku, izdiedzētu pirmos zāles asniņus un iesētu kokos pirmos pumpurus. Tas gan īsti neizdevās, tomēr aktīvi darbojoties savaldījām vēju un pamatīgi izpriecājāmies.
Nedaudz apsaldētiem deguniem visi pavasara ķērāji turpināja svinības biedrības dzīvoklī. Katra deguns tika atsaldēts ar siltas tējas tasīti un iepriekš sarūpētiem gardumiem. Kāds tad tālākais darbības plāns? Pavisam vienkārši! Kas nu kuram tajā pavasara mirklī tīkamāks –
Dziesmas, dejas, veidošana un dzejas,
Straumēm vien pār istabas kaktiem lejas.
Kur vien dodies, tur laimīgas sejas
Vēro, priecājas un smejas, ak, kā smejas!
Un tad, patiesi, visi steidza dalīties iespaidos par aizraujošo sacensību ar pavasari. Drīz vien, pienāca laiks arī radoši izpausties. Simboliskas vai ne tik simboliskas saulītes sāka rindoties uz veļas auklas un pie sienas. Kas nu kuram ar Saulīti asociējas. Nepārtrauktas klaviermūzikas pavadībā tika dziedāts un dejots. Pavasarīgi dzejoļi pieskandināja dzīvokļa sienas, un, man šķiet, ka tie pielipinājuši pavasari tām vēl joprojām. Un tā tas nerimstoši turpinājās līdz pat rīta gaismai. Vismaz es, biedrība, pašus pēdējos un aktīvākos pavasara draugus savās telpās manīju vēl rīta gaismiņā vīdam.
 Ja man būtu kādam jāatskaitās par šajā dienā sadarīto, tad, laipni lūgti, še Jums būs paveikto darbu liste:
  • ap 20 iepriecinātu seju un ielīksmotu siržu
  • tieši 12 smieklu un dziesmu pielīksmotas stundas
  • aiz astes saķerts un desmitiem plaukstās iesprostots pavasaris!
Un kam lai saka paldies? Protams, radošajai, aktīvajai, dzīvespriecīgajai Vizmas tematiskajai grupiņai! Paldies, Jums, mīlīši! 🙂

Lai Jums visiem tik pat līksma un neaizmirstama pavasara ķeršana!
Luaviv