Velotūre “Ripojam pavasarī!”

Hei, hei it visi šai jaukajā uz skaistajā pavasara dieniņā! 🙂

Putni čivina pilnās balsīs, arī laiks burvīgs un saulains, tādēļ nav ko sēdēt dīvānos!
Luaviv ir “par” aktīvu dzīvesveidu, tādēļ tie, kas vēlas un var vēl pagūt rīt var pievienoties Luaviviešiem velobraucienā uz Doles salu.

Aptuvenais maršruts:http://www.balticmaps.eu/?lang=lv&draw_hash=ruuzdv&centerx=510400&centery=6306983&zoom=4&layer=map&ls=o (paldies Edim!)
Kopā sanāk ~50 km, taču bez uztraukumiem! Ja nav pārliecības par saviem spēkiem, pastāv iespēja tikt atpakaļ arī ar vilcienu, kas kursē visai regulāri.

Doles salā ir muiža, muzejs, diži koki, ugunskura vietas un interesanti iezemieši, tā ka skatāmā tur netrūks.Un kur tad bez superīgās kompānijas?! Tās dēļ vien ir vērts ķert savu lisapēdu un doties piedzīvojumos! 🙂

Kad? Jau rīt (29.04.2012.) plkst. 11:15 pie Barona centra, kas ir iepirkšanās centrs Barona ielā (apkārtējie noteikti zinās norādīt ceļu), tādēļ ilgi nedomā! Ceļotājus atpazīsi pēc velosipēdiem, taču drošībai Vizmas numuriņš – 28822318.
Rēznas ielas cilvēki piebiedrojas 11:30 pie kojām.
Atpakaļ ~19:00.
Saģērbieties prātīgi, lai saulainais pavasara laiks Jūs neapmuļķo un paķeriet līdzi arī uzkožamos, lai būtu spēks mīties! 🙂 Un tad jau…

Lai spēks kaulos, pavasaris sirdīs un velosipēds labi ripo!
Jūsu Luaviv