Fotoorientēšanās Ozolniekos

Kad jūnijs bija teju viducī, bariņš LUAVIViešu un viņu draugu, Rotas aicināti, devās uz Zemgales pusi, lai ar kājām, rokām, acīm ausīm un fotoaparātu objektīviem iepazītu Ozolniekus orientēšanās sacensībās. 
Tika izdalītas kartes, kontrolpunktu attēli, konfiscēti braucamrīki, un sacīkste varēja sākties! Ozolnieku iezemieši un atpūtnieki pludmalē nevarēja vien nobrīnīties – nu ko šitie trakie sestdienas dienā skraida pa ciemu, ja var mierpilni gulšņāt pie ūdentilpnes? Padzirdējuši, ka notiek Ozolnieku iepazīšanas sacīkstes, nopriecājās un devās tālāk. Brīžam teciņus, brīžam auļiem vien – sacensību dalībnieki veselas divas stundas pavadīja, meklējot baznīcu, Ozo ledus halli, labi noslēpušos tiltiņu un vēl 47 objektus.
Pa to laiku Rota nemazām nesēdēja, rokas klēpī salikusi – viņa kopā ar saviem palīgiem sagaidīja skrējējus pēdējā kontrolpunktā, klādama galdu un rūpēdama pārsteiguma balvas.
Zaudētājs fotocīņā nebija neviens – savu “paldies” saņēma gan “Sviedrainie ezīši”, gan “Nomaldījušies bruņurupuči”, arī “Kaziņas”, “Zirdziņi” un “Sarkanā lēdija” tika pie pārsteiguma balvām. Noslēgumā LUAVIVieši vēl nopietni pastrādāja, laistot dārzu (kuš, es nekā neminēju par ūdenspistolēm un baloniem!), un atpūtās Ozolnieku pludmalē. Diena bija patiešām izdevusies, priecīgi smaidiņi rotāja sejas vēl visu pievakari un nākamās dienas.
Paldies Rotai! Un uz tikšanos nākamajās orientēšanās sacīkstēs (cerams, jau kuplākā pulkā)!


Apraksts: Vizma Mičule

Gribi apskatīt bildes no fotoorientēšanās? KLIKO TE!

fotoorient